HAKKIMIZDA

 

   Parcatikla.com 1975 yılında kurulmuş olan OTO ÖNDER firması kuruluşudur. 42 yıldır sektöründe başarı çizgisini asla bozmayan firmamız, kuruluşundan bu yana otomotiv yedek parça alanında siz değerli müşterilerimizin destekleriyle hizmet vermeye devam etmektedir.

     Firma olarak müşteri memnuniyetini öncelikli görev olarak benimsedik ve müşterilerimizin sözlerini en büyük teminat olarak kabul ettik.Yaptığımız satışlarda ürün garantisi ve anında servis güvencesi vererek, bundan sonraki faaliyet hayatında da edinmiş olduğu güvenilir ve istikrarlı yapısından taviz vermeden kalıcı hizmetler vermeye devam edeceğiz.

     Uygun fiyat, yüksek kalite ve 25000'den fazla ürün çeşidi ile son yıllarda hızla gelişen araç gamı ve ürün çeşidine ayak uydurarak kendimizi her geçen gün yenilemeye devam ediyoruz. Bu yeniliklerden faydalanmanız ve sizlere bir "Tık" kadar uzakta olmak için en büyük yeniliğimiz olan Parcatikla.com'u kurduk. Siz değerli müşterilerimiz sitemiz sayesinde bilgisayar başında ve akıllı telefonlarınız aracılığı ile sektördeki en uygun fiyatları GÜVENLİ ÖDEME alt yapısı ile 7/24 yakalayın ve kaliteyi farkedin. 

   

   Parcatikla.com'u tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

                                                                                               

                                                                                                                                                                                                                            Parcatikla.com