MARŞ KOLLEKTÖRÜ 12V DODGE-200-12V 74X180
Marş Kollektörü 12v Dodge-200-12v 74x180 | Ith Im459 (ITHIM459)
AÇIKLAMA :
Volt :12 V Çapı : 73.9 mm Boyu : 180.2 mm/27 DİLİM 10 DİŞ